Футбол онлайн: ЧС-2022 ЧС-2014. Англія - Італія - 1:2. ОНЛАЙН
ЧС-2022 → ЧС-2014. Англія - Італія - 1:2. ОНЛАЙН

ЧС-2014. Англія - Італія - 1:2. ОНЛАЙН

• ЧС-2022
  • Перегляди: 3126

Запрошуємо усіх читачів переглянути пряму відео трансляцію матчу Англія - Італія.

Матч між збірними Англія - Італія на ЧС-2014 в Бразилії, розпочнеться 15 червня, о 01:00.

Трансляція відбудеться по каналах ТРК Україна, Футбол 1, та Спорт-1.

Доброї ночі, шановні любителі футболу! Для вас сьогодні трансляцію вестиму я, Орест Дмитрасевич.

До вашої уваги стартові склади команд:

Англія: Харт, Бейнс, Кехілл, Ягелка, Джонсон, Хендерсон, Джеррард, Руні, Стерлінг, Уелбек, Старрідж

Італія: Сірігу, К'єлліні, Барцальї, Палетта, Дарміан, Де Россі, Маркізіо, Пірло, Верратті, Кандрева, Балотеллі

Матч розпочався!

2 хв. Італійці поки контролюють м'яч.

4 хв. А ось Англія проводить швидку контратаку. Молодий Рахім Стерлінг пробиває здалеку і м'яч потрапляє в сітку воріт, але з зовнішньої сторони.

5 хв. Ще один удар здалеку по воротах Сірігу! Хендерсон! Дублер Буффона впевнено грає в рамці.

8 хв. М'яч влучає у руку Глена Джонсона в штрафному майданчику збірної Англії, але арбітр не призначає пенальті.

11 хв. Дуже жваво розпочали команди - в центрі поля м'яч практично не затримується.

14 хв. Глен Джонсон обігрує Маркізіо і пробиває метрів з 20 - повз ворота.

17 хв. Штрафний в центрі поля для збірної Англії. Нічого небезпечного.

19 хв. Кандреву потужно пробиває по воротах Харта, англійський голкіпер відбиває м'яч перед собою.

22 хв. Велбек міг замикати простріл когось з партнерів, але не встиг.

24 хв. Балотеллі нагадує про себе дальнім ударом! Вище воріт.

Фанати збірної Англії на матчі:

28 хв. Кандрева знову пробиває з-за меж штрафного! Повз ворота.

31 хв. Де Россі жостко зустрічає Руні, арбітр обмежується усним попередженням.

34 хв. ГООООЛ! Маркізіо більярдним ударом з 20-ти метрів виводить свою команду вперед!

37 хв. Недовго раділи італійці! Даніель Старрідж на дальній штанзі замикає прекрасну передачу Вейна Руні з лівого флангу! 1-1!

40 хв. У грі виникла невеличка пауза - медики надавали допомогу стюарду, якому стало погано.

43 хв. Кандрева подає з правого флангу, але нікого з партнерів у штрафному майданчику збірної Англії немає.

45 хв. Команди відправляються на перерву.

46 хв. Другий тайм розпочався!

48 хв. Старрідж обігрує Де Россі і сильно пробиває - Сірігу на місці.

50 хв. ГООЛ! Маріо Балотеллі ударом головою з 5-ти метрів вколочує м'яч в сітку воріт Харта!

53 хв. Руні пробиває дуже неточно.

57 хв. Перша заміна у матчі. Тіаго Мотта змінює Марко Вератті.

60 хв. Старрідж непогано закрутив м'яч у дальній кут, але не вистачило точності англійському форварду.

61 хв. Барклі виходить замість Уелбека.

63 хв. Ще один момент! Уейн Руні (Англія) б'є після навісу. Наносив він удар у лівий кут, але не влучив по воротах!

66 хв. Краще виглядає зараз збірна Італії, але підопічні Роя Ходжсона не збираються здаватись.

70 хв. Джонсон класно пробив з правого флангу, але не влучив у ствір воріт.

72 хв. Маріо Балотеллі йде відпочивати, на полі з'являється Чіро Іммобіле.

73 хв. Уілшир виходить замість Хендерсона.

76 хв. Неймовірний сейв Сірігу після удару Лейтона Бейнса зі штрафного - кутовий.

78 хв. Пароло змінює Кандреву.

79 хв. Автор єдиного забитого м'яча збірної Англії Даніель Старрідж йде з поля, гру освіжить Адам Лаллана.

84 хв. Небезпечний штрафний практично на лінії штрафного майданчика збірної Італії.

85 хв. Джеррард пробиває вище воріт.

88 хв. Руні з 25-ти метрів пробиває і теж вище воріт.

90 хв. Арбітр додає п'ять хвилин.

90+2 хв. Перша жовта картка в матчі для Рахіма Стерлінга.

90+5 хв. Фінальний свисток.